List name Post address Description
1325verkosto 1325verkosto@lists.unwomen.fi
Gce-vaikuttaminen gce-vaikuttaminen@lists.fingo.fi
Gerif gerif@lists.fingo.fi
Globaali globaali@lists.fingo.fi Globaali on Fingon järjestöaktiivien sähköpostilista, jonne voi lähettää tietoa järjestötapahtumista, välitettää työpaikkailmoituksia sekä järjestötiedotteita.
Globaalikasvatus globaalikasvatus@lists.fingo.fi Globaalikasvatus-listalla jaetaan uutisia sekä tietoa koulutuksista ja tapahtumista. Lista on tarkoitettu globaalikasvatusverkoston jäsenille ja muille kiinnostuneille.
Globaalivastuujarjestojen.valikkoryhma globaalivastuujarjestojen.valikkoryhma@lists.fingo.fi
Hanke hanke@lists.fingo.fi Fingon Hanke-listalla jaetaan ajankohtaista tietoa kehitysyhteistyöhankkeiden rahoituksesta, koulutuksesta ja muista hanketyön aiheista.
Kansalaisyhteiskunta kansalaisyhteiskunta@lists.fingo.fi
Kehityspolitiikka kehityspolitiikka@lists.fingo.fi Kehityspolitiikka-listalla saat tietoa Fingon kehityspoliittisesta vaikuttamistyöstä, ajankohtaisista tapahtumista, julkaisuista ja kampanjoista
Kulttuuri kulttuuri@lists.fingo.fi Fingon Kulttuuri-lista välittää tietoa ajankohtaisista tapahtumista ja koulutuksista sekä avoimista työpaikoista
Results per page: